Radio Underland Take off!!!

Consultari diverse in cadrul echipei Radio Underland
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Elizabeth
Mesaje: 191
Membru din: 10 Oct 2019, 12:47
Localitate: Dubai, UAE
Aprecieri oferite: 0
Aprecieri primite: 0

Radio Underland Take off!!!

Mesaj de Elizabeth »

In primul rand, multumiri speciale lui Chard, care emite si posteaza cu sfintenie si se programeaza, bifeaza si debifeaza tot ca un Pro ce e.

In al doilea rand, Multumiri tuturor care au emis deja!!! Loona, smartina, julien, Viper, bun Re-venit on Air la Radio Underland.

In al treilea rand, imi cer scuze pentru bataia de cap pe care v-am dat-o sa intrati-mai mult sau putin. Bataia, zic, scuzele raman, ca o sa se mai intample:p

Am avut parte de emissi extraordinare, si stiu ca cu cat sunt mai neprogramate cu atat mai bine ies, dar, cred ca efortul facut trebuie anuntat pentru ca ascultatorii fideli sa stie oarecum macar ce si cum se intampla la Radio Underland. Stiu ca e greu, si vorbesc din experienta unui amarat de incepator caruia i-a luat 2 saptamani sa se auda pe acolo, si suntem toti ocupati si vremurile si tot, dar nu as vrea nici ca aceste emisii extraordinar de frumoase sa treaca asa pe langa noi.

Am avut o Vineri parca cu mai mult de 3-4 emisii live pana dupa miezul noptii; [Altfel] a fost intr-o dimineata; julien a intrat intr-o zi (iar nu mai stiu data si detalii, ceea ce e cauza acestei rugaminti, de altfel) cu cateva piese si a ramas si a facut atmosfera vreo 4-5 ore, daca nu ma insel; Viper a intrat si ca si data trecuta a luat si fetele pe skyoe live; smartina e programata spre orele diminetii in noaptea aceasta, ceea ce este absolut fantastic!

Toate acestea mie personal imi par niste lucruri fantastice care se intampla intr-un timp scurt cand e vorba de un radio online pe mirc in 2020 si este un efort de echipa care arata ca ne simtim bine si ne dam interesul pentru ca acest lucru sa continue si sa facem #underland ...."home".

Mi-am propus sa bat la cap mai multa lume sa emita si uram bun venit tuturor noi-venitilor, asa cum apreciem si invatam de la cei care au intrat deja si de la care putem invata multe!

Pana atunci insa, multumiri generale tuturor celor care intra si incearca sa ne dea de stire sa nu ii pierdem si aprecieri enorme pentru tot efortul depus - este un efort, intr-adevar!- la mai multi, multe, la mai mare, la mai mari!

P.S. am deschis un topic penntru toti cei care au intrat deja in emisie, in caz ca nu va puteti programa, pot ajuta cumva cu orarul si postarile, doar sa imi spuneti!
ム ا يوففპو وოꀋ فطط كجꈛجℴ ف∞طჰج
dreamquest
Mesaje: 245
Membru din: 01 Ian 2020, 17:09
Aprecieri oferite: 5
Aprecieri primite: 62

Re: Radio Underland Take off!!!

Mesaj de dreamquest »

Elizabeth scrie: 09 Iun 2020, 10:48 In primul rand, multumiri speciale lui Chard, care emite si posteaza cu sfintenie si se programeaza, bifeaza si debifeaza tot ca un Pro ce e.
Multumesc frumos pentru apreciere, si in acelasi timp recunosc ca sunt putin mai rigid in ceea ce priveste orele de emisie, sau ca preferintele sa se dea doar in emisie de felul respectiv, in rest pe forum sau in privat, etc ...dar, asta sunt.
Multumesc celor care ma asculta ...si asa cum noi, cei care punem muzica ne facem timp, asa si ascultatorii isi fac timp sa ne asculte, deci efortul este din partea tuturor.

Ma bucur ca emit din ce in ce mai multi, in felul acesta daca seara de seara ar fi ocupat orarul, atunci ascultatorii si'ar face o idee si ar asculta mereu ...

Welcome back truly (graso) ...aseara am apucat sa ascult o ora ...
Scrie răspuns

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator