Happy new year!

Consultari publice diverse referitoare la canalul #underland
Scrie răspuns
Avatar utilizator
zmhoty
Mesaje: 58
Membru din: 30 Iul 2019, 07:33
Aprecieri oferite: 5
Aprecieri primite: 6

Happy new year!

Mesaj de zmhoty »

Scopul meu în 2022 este să îndeplinesc obiectivul pe care mi l-am propus în 2021 , pe care ar fi trebuit să-l îndeplinesc în 2020, pentru că am făcut o promisiune în 2019, pe care am planificat-o în 2018. Fiecare dintre noi primește exact 365 de zile singura diferență este .. ce facem cu ele ..😀⭐😉
🔔🎄Vă multumesc tuturor pentru că ați călătorit prin 2021 alături de mine și ati făcut calatoria mult mai plăcută. Fie ca noi sa fim tot împreună si in acest nou an cu, credința întărita în Dumnezeu, speranțe reînnoite și hotararea de a raspandii bunatate și iubire. Cu ajutorul lui Dumnezeu, vom trece prin provocarile anului 2022 cu pace în inimile noastre și vom aprecia mai mult ceea ce ne binecuvantează. Va doresc tot ce este mai bun, nu numai în aceste 2 zile care au mai ramas din acest an, ci si în toate zilele care vor urma în 202!! .
😀😀😀 Distrati-va ! Aveti grija de voi - Fiti binecuvântati! 🔔⭐
⭐🔔 Vă doresc un..preajun de ajun 😀 de an nou fericit !!😀🔔🥂
Utilizatori care au apreciat postarea lui zmhoty (total 3):
[Altfel]dreamquestFantasma
Avatar utilizator
Fantasma
Operator Onorific
Mesaje: 79
Membru din: 08 Oct 2019, 14:05
Localitate: Norrköping , Sweden
Aprecieri oferite: 10
Aprecieri primite: 4

Re: Happy new year!

Mesaj de Fantasma »

Multzumim de uråri, bejb!
Fie ca Noul An så fie mai diferit ca ceilaltzi care deja or trecut. Så vinå cu multå sånåtate, chibzuintzå, råbdare ( cu Mine ) si multe împliniri.
În ansamblu så ai parte de tot ce bun, Tu si totzi cei dragi Tzie! :romance-heartsthree: :romance-heartstiny: :romance-heartstiny: :romance-hearteyes: :romance-hearteyes:
Scrie răspuns

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 15 vizitatori